KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 8067475
nr 806 7475
Oljemålningar
2 st, 1800-tal, porträtt, ramens innermått: 25x20 + 40x31
Kondition: skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 4 februari 2013
kl 20:39:09
350 kr
300 kr
900 kr
600 kr
1.200 kr
1.400 kr